PROFESIONĀLI RISINĀJUMI TAVAI BŪVEI

Metāla konstrukciju ražošana Baltijas valstu un ES tirgum

Kāpnes ar metāla "sānu vaigiem"

 Kāpnes ar metāla sānu vaigiem un koka pakāpieniem, tāpat kā kāpnes uz centrālās ass, ir vienkāršs risinājums, lai gan pie montāžas ir jāievēro lielāka precizitāte. Kāpnes var būt taisnas, ar pagriezienu, kā arī ar vai bez platformas. Kāpņu metāla konstrukcijas krāsu iespējams izvēlēties pēc visa "RAL" kataloga. Metāla konstrukcijas var tikt gatavotas no caurules, kas radīs masīvāku vizuālo efektu, vai no plakandzelzs, kas piešķirs kāpņu konstrukcijai vieglumu. Kāpņu pakāpienu stiprināšana iespējama gan starp "kāpņu vaigiem", gan virs tiem. Kāpņu koka pakāpienu toņu spektrs ir plašs un piemeklējams, lai iederētos jebkurā interjerā. Kāpņu margas izgatavosim pēc klienta vēlmēm un izvēlētā dizaina.
Šādas kāpņu konstrukcijas uzstādīšanu, ja klients vēlas, var veikt saviem spēkiem, jo konstrukcija ir salīdzinoši vienkārša. Un, ja klients izvēlas montāžu veikt saviem spēkiem, mēs piegādāsim visu nepieciešamo, sākot ar kāpņu metāla konstrukcijām un pakāpieniem un beidzot ar sīkāko nepieciešamo skrūvīti un montāžas rasējumiem, lai darbus varētu veikt bez aizķeršanās.

Mūsdienīga kāpņu konstrukcija ar elegantām stikla margām un granīta pakāpieniem. Sazinieties ar mums, lai saņemtu piedāvājumu.

Kāpnes ar metāla sānu konstrukciju, kas izgatavota pēc izmēra atbilstoši dizaina vajadzībām un klienta estētiskām prasībām, kam ir maksimāla konfigurācijas brīvība un iespēja pielāgot materiālus un apdari,...

kāpnes stikla margas

Toget uzstādītās metāla kāpnes ar metāla margām.

Kāpnes

Toget uzstādītās metāla kāpnes ar ozolkoka pakāpieniem. Objektā “Daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka”, kas atrodas Cēsu ielā 9, Rīgā.

kāpnes stikla margas

2016.gada izskaņā ToGeT uzstādīja metāla kāpnes ar granīta pakāpieniem , dzīvojamajā mājā Modellvillan, Zviedrijā. Tākā šīs kāpnes ēkā kalpo arī kā evakuācijas ceļš, tās tika pārklātas ar ugunsdrošo pārklājumu.

Toget kāpnes granīta pakāpieni metāls

Ja kāds izvēlas stiklu, gaisīgumu un vieglumu, tad citi izvēlas pamatīgumu un industriālismu uzstādot savā privātmājā metāla kāpnes ar metāla margām un pakāpieniem. Sia Toget 2015. gada izskaņas izaicinājums...

Toget metāls kāpnes trepes

Metāla kāpņu konstrukcija ar krāsotām metāla margām un cinkotiem metāla pakāpieniem.

kāpnes

cinkoti pakāpieni

margas

Kāpnes ar pagriezienu

ToGet margas stikls kāpnes trepes

Toget metāls kāpnes trepes stikls

TOGET